2017 Moda Alarmı

Yeni Yıl, Yeni Moda Alarmı: 2017’ye Damga Vurması Beklenen 10 Trend.

1-) Canlı Pembeler :pembelerSon yılların nude trendiyle pembenin hep soluk ve pastel tonlarını kullandık. Belki de bu tekdüzeliği kırmak için canlı pembeler geri geliyor.

2-) İspanyol Kollar :ispanyol-kollarGeniş kesim kollar zaten bir süredir var ve özellikle havalar düzelirken onları daha çok göreceğiz.

3-) Sloganlı Olan Herşey :sloganSloganlı giysilerin modası hiçbir zaman geçmeyecek gibi duruyor. Sadece sloganlar değişiyor. Sloganlı kazak, tişört, ceket; her şey moda.

4-) Kesik Paçalar :kesik-pacaYine devam eden bu trende uyum sağlamak için eski kotlar birebir.

5-) Spor Giysileri : spor-giysileriSon dönemin en büyük trendi elbette bu. Popülerliği artıkça modellerin çeşitliliği de artıyor. Spor giysilerinin günlük kullanımını çok daha sık göreceğiz.

6-) Fırfır : firfirFırfırlı detaylar şu ana kadar demode olsa da, 2017 ile birlikte yeniden kendine bir yer bulacak.

7-) Platform Topuklu Ayakkabılar : platform-topuklu-ayakkabilarAslında platformlu ayakkabıların çağı geçmek üzereydi; ancak tasarımcılar onu köşeden döndürmeye kararlılar.

😎 Düşük Omuzlu Üstler : dusuk-omuzlu-ustlerYine biteceği sanılırken devam eden bir trend olacak. Elbette bunun için ilkbahar yaz sezonu daha uygun.

9-) İnce Paltolar : ince-paltolarİnce kumaştan ve uzun paltolara aslında ceket de diyebiliriz. Mevsim geçişlerinde en popüler dış giyim parçası bu olacak.

10-) Kırmızı :kirmiziYılbaşı ruhu geride kalsa da, kırmızının yükselişi sürüyor. Kırmızının en çok yoğun, zengin tonları revaçta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir