BlackBerry Priv’in İçine Göz Atın

BlackBerry Priv’in İçine Göz Atın

Satış bakımından fena sayılmayan bir performans sunan BlackBerry Priv, bu sefer sahip olduğu donanımsal tasarım ile konuşuluyor

Satış bakımından fena sayılmayan bir performans sunan BlackBerry Priv, bu sefer sahip olduğu donanımsal tasarım ile konuşuluyor… Akıllı telefon pazarına Priv modeli ile geri dönmüş olan ve ilk kez Android işletim sistemini kullanan BlackBerry, yayımladığı yeni videoda akıllı telefonun donanımsal tasarımına göz atma şansı tanıyor. Priv’in içini gözler önüne seren firma, bu konuya merak salmış olan kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Bahsi geçen videoyu haberimizin sonundan izleyebilirsiniz.

Dayanıklılık ve kalite gibi kavramların Priv modeline ne denli ince bir işçilik ile işlendiğine değinen BlackBerry, aynı zamanda video ile cihazın mekanik anlamdaki tasarımını yakından görme fırsatı sunmuş oluyor. Android’e geçiş yapması ile birlikte eskisi kadar olamasa da yine de başarılı olan BlackBerry’nin kalitesi ile övündüğü modelini yakın zamanda daha fazla bölgede satışa sunacağını da belirtelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir