Damgasını Vuracak Teknolojik Gelişmeler

Damgasını Vuracak Teknolojik Gelişmeler

2015 yılında da bu sene olduğu gibi oldukça etkileyici telefonlar bizleri bekliyor
Yeni yıla damgasını vuracak teknolojik gelişmeleri sizler için derledik.

İşte Yeni Yıl 2015’e damgasını vuracak telefon modelleri.

Sony
2015 yılında da bu sene olduğu gibi oldukça etkileyici telefonlar bizleri bekliyor. İşte 2015`in ilk yarısında çıkması beklenen akıllı telefonlar Sony bunun yerine yıl boyunca sadece bir telefona odaklanacak. Japon üreticinin önümüzdeki yıl odaklanacağı akıllı telefon Xperia Z4 olacak.
Xperia Z4’te yüksek olasılıkla 5.5-inç büyüklüğünde Quad HD ekran ve 64-bit destek sunan Snapdragon 810 işlemci kullanılacak.

LG
LG serisinin son iki üyesinde geleneksel tasarımdan sıyrılarak Radikal değişimler sunan LG görünüşe bakılırsa bundan bir hayli başarılı oldu. Üstelik G2 ve G3 rakiplerine oranla daha uygun fiyattan satışa sunuldu. LG G4’ün de bu başarıyı sürdürmesi bekleniyor. 5.5-inç Quad HD çözünürlüklü ekranın yer verilmesi beklenen G4’te işlemcinin Snapdragon 810 olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

HTC
Android en şık telefon serilerinden biri olarak gösterilen One serinin yeni üyesinde bir kez daha alüminyum kasa kullanılacaktır. Genel itibariyle beğenilen One M8’deki en önemli handikabın Ultrapiksel kamera olduğunu söyleyebiliriz. HTC, One M9’da ekran boyutunu artırır mı bilinmez ama ekranın Quad HD çözünürlükte olacağı kesin. Telefonun işlemci biriminde ise muhtemelen Snapdragon 810’u göreceğiz.

MOTOROLA
Fiyat/performans bakımından 2014’e damgasını vuran One Plus One’yeni versiyonu geliyor. One Plus One’nın en büyük özelliği, yüksek kalite akıllı telefon özelliklerine sahip olmasına karşın orta düzey telefon fiyatında olması.Motorola üst düzey telefonlarla yarışır biri ürün ortaya çıkarıyor. Motorola Moto X serisinin üçüncü versiyonu da yine iddialı bir telefon olacak.

LUMİA
Önümüzdeki yıl Microsoft Lumia markası altında PureView kamera teknolojisini Lumia 2020 ile bir kez daha göreceğiz. Microsoft’un ayrıca PureView kamera için hazırlayacağı kamera yazılımı da merak ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir