En Çılgın Özelliklere Sahip Akıllı Telefon

En Çılgın Özelliklere Sahip Akıllı Telefon

Bu telefon 8GB RAM ve 3.5GHz işlemci ile geliyor!
ZTE’nin yeni akıllı telefonu Nubia Z9’un 6 Mayıs tarihinde açıklanması bekleniyor. Daha önce ilginç ekranı sızdırılan cihazın şimdi de bazı özellikleri TENAA sitesinde göründü. Ancak gördüğümüz özellikler oldukça çılgın diyebiliriz.

FCC’nin Çin versiyonu bir kuruluş olan TENAA, ZTE Nubia Z9’u onayladı. Ancak bu onay sırasında yayınlanan bazı özellikler kuruluş “yazım hatası mı yapıyor?” sorusuna neden oldu. 8.9mm kalınlığında ve 180 gram ağırlığında olan Nubia Z9 Huawei gibi rakiplerine göre daha kalın ve ağır görünüyor. TENAA göre, telefon 5.15-inç 1080×1920 çözünürlüklü ekrana sahip olacak. Şimdiye kadar her şey normal ama peki şaşırtıcı olan şey nedir?

TENAA, telefonun içinde 8GB RAM ile 3.5GHz sekiz çekirdekli işlemci özelliği olacağını söylüyor. Büyük olasılıkla bu bir yazım hatası ve işlemci 2.5GHz saat hızına sahip olacaktır. Ancak diğer şaşırtıcı özellik ise 8GB RAM özelliğine sahip olacak olması.

Bunların yanısıra telefon, 16MP arka ve 8MP ön kamera, 3000mAh pil, Android 5.0 ve GSM, CDMA, TD-SCDMA TD-LTE, LTE FDD, WCDMA bağlantı özellikleri ile birlikte gelecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir