Instagram Reklamları Ülkemize Geliyor

Instagram Reklamları Ülkemize Geliyor

Popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram, bundan böyle Türkiye’de de reklam gösterimine izin verecek. Facebook’un satın alması ile birlikte günden güne iyileşen ve daha iyi bir hale gelen Instagram, gelir…

Popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram, bundan böyle Türkiye’de de reklam gösterimine izin verecek. Detaylar haberimizde… Facebook’un satın alması ile birlikte günden güne iyileşen ve daha iyi bir hale gelen Instagram, gelir kapısı olan reklamlarını daha fazla ülkede devreye almayı planlıyor. Gelen yeni bilgilere göre geliştirici ekip, Instagram reklamlarını tam 30 ülkede aktifleştirecek ve bu ülkelerin içerisinde Türkiye de bulunmakta. 30 Eylül 2015 tarihi itibariyle hayata geçirileceği söylenen reklamların hem büyük çaplı şirketlere hem de daha küçük işletmelere fayda sağlaması bekleniyor. Buna göre reklam planlaması yapan ekip, sunduğu araçlar ile birlikte reklam yönetimini kolaylaştıracak.

Bir nevi sponsorlu içerikleri görmemizi sağlayacak olan Instagram, bunun yanı sıra gelirlerini de arttırmış olacak. Reklam çeşitlerine baktığımızda ise karşımıza birden fazla yöntem çıkıyor. Yatay ve dikey olmak üzere fotoğraf reklamlarını destekleyen sistem, aynı zamanda sponsorlu videoları da gösterecek. Bu videolardaki maksimum uzunluk ise 30 saniye olacak.
Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir