Kredi Kartı Korumalı iPhone Kılıfı Tesla’dan Geldi!

Kredi Kartı Korumalı iPhone Kılıfı Tesla’dan Geldi!

Tesla sahipleri arabalarının üretildiği deriden bir kredi kartı korumalı iPhone 6 veya iPhone 6S kılıfı sahibi olabilir. Şirket Tesla araçlarında kullanılan derilerin artan kısımlarından kredi kartı korumalı iPhone 6 ve…

Tesla sahipleri arabalarının üretildiği deriden bir kredi kartı korumalı iPhone 6 veya iPhone 6S kılıfı sahibi olabilir. Şirket Tesla araçlarında kullanılan derilerin artan kısımlarından kredi kartı korumalı iPhone 6 ve 6 Plus kılıfları üretmeye başladı. iPhone 6 ve 6S modellerinin şekilleri ve boyutları yanı olduğundan kılıflar iPhone 6S ve 6S Plus içinde kullanılabilir. Arabalarda kullanılan derilerin artan kısımlarından kullanılarak üretilen kılıflar şirketin geri dönüşüm anlayışı ve temiz enerji politikası doğrultusunda oldukça uyumlu. Ancak bu tarz aksesuarlar üreten ilk araba üreticisi Tesla değil. Ferrari deri eldiven satıyor, Bentley ise deri çantalar üretiyor, Corvette ise deri mobilyalar üretiyor.

Tesla’nın iki farklı iPhone kılıfı bulunuyor. 45 dolara alabileceğiniz normal bir kılıf var bir de 5 dolar fark ödeyerek arka tarafında kredi kartı için iki tane cep bulunan modeli var. Ancak bu modelin bir özelliği bulunuyor. Radyo frekansı kimliği koruması (RFID-chip) bulunuyor.

Bu sayede kredi kartınızın bilgilerini çaldırmıyorsunuz. Ancak Tesla sahibi olan Android kullanıcıları maalesef şanssız çünkü Tesla’nın çevrimiçi mağazasında Android için bir kılıf bulunmuyor. İlerleyen günlerde Android için bir kılıf görebiliriz ya da bu hamle Apple Car projesi ile birlikte iPhone kullanıcılarının sadakatini arttırmaya yönelik bir çalışma olarak kalabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir