Parrot 13 Yeni Drone Tanıttı

Parrot 13 Yeni Drone Tanıttı

Ünlü drone üreticisi Parrot, rakip drone üreticisi DJI’ya kaptırmak üzere olduğu yarışa dönmek için önemli hamle yaptı ve sürpriz şekilde, yaz aylarında çok popüler olacak 13 yeni mini drone tanıttı.

Drone uçurmayı sevenler için aslında çok sayıda seçenek bulunuyor ancak bunların arasında sadece iki önemli marka, Parrot ve DJI çok popüler, bilinen markalar olarak dünyada yaygın olarak bulunabiliyor. Bu iki firmanın hem donanım hem de yazılım olarak, kullanıcıysa sağladığı çok önemli avantajlar da bulunuyor.

Ancak son dönemde DJI’ın, aksiyon kameralarıyla kolayca entegre olabilen, suya da inip kalkabilen ve bu sayede yazlık/tatil bölgelerinde daha fazla ilgi toplayan, ayrıca suyla barışık olması nedeniyle yat sahiplerinin de en çok tercih drone markası haline gelen DJI’a karşı Parrot şimdi sürpriz bir hamle yaparak, 13 yeni drone model tanıttı.

Yeni drone’ların en büyük özelliği “mini” olmaları. Ayrıca aralarında sadece karada veya sadece denizde giden yeni modeller de bulunuyor. Drone’ların fiyatı ise maksimum 200 Euro seviyesinde bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir