Snapdragon 820’li Yeni Bir Nexus Modeli Geliyor!

Snapdragon 820’li Yeni Bir Nexus Modeli Geliyor!

Google’ın farklı firmalara emanet ettiği Nexus ailesi, Huawei tarafından üretilecek olan bir model ile genişlemeye devam ediyor… Bu yıl hem Huawei hem de LG firması ile koltuğa oturan Google, yeni…

Google’ın farklı firmalara emanet ettiği Nexus ailesi, Huawei tarafından üretilecek olan bir model ile genişlemeye devam ediyor… Bu yıl hem Huawei hem de LG firması ile koltuğa oturan Google, yeni Nexus modellerini bu ikiliye emanet etmişti. Google, Huawei’den memnun kalmış olacak ki gelecek yıl satışa sunulmak üzere yeni bir Nexus modelini daha Huawei’ye yaptırmayı planlıyor. Zira Çin’de bulunan elektronik endüstri analisti Pan Jiutang, önemli paylaşımlarda bulundu.

Jiutang’a göre Huawei, içerisinde Qualcomm’un yeni nesil yonga seti Snapdragon 820’nin yer aldığı bir Nexus modeli geliştiriyor. İddialar, Sony, LG ve Motorola firmaları gibi Qualcomm ile çalışacak olan Huawei’nin 820 ile birlikte oldukça güçlü bir telefon hazırladığı yönünde.

Birtakım sorunların gün ışığına çıkmasına rağmen bu yılki Nexus modellerinin sevildiği bir gerçek. Aynı çizgide ilerlemek isteyen Google’ın daha önce çalışmış olduğu Huawei’ye yeni modelini emanet etmesi de yüksek ihmaller dahilinde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir