Star Wars: The Force Awakens Spoilerlarını Gizleyen Chrome Uzantısı

Star Wars: The Force Awakens Spoilerlarını Gizleyen Chrome Uzantısı

Bu sabah büyük bir ihtimalle sosyal medyadan bir dolu Star Wars’un yeni filmi The Force Awakens filminden spoiler duyma korkusuyla uyanmış olabilirsiniz.

Bu sabah büyük bir ihtimalle sosyal medyadan bir dolu Star Wars’un yeni filmi The Force Awakens filminden spoiler duyma korkusuyla uyanmış olabilirsiniz. Bugün sosyal medya siteleri, gazeteler ve hatta televizyon haberleri bile Star Wars haberi verdi.

Kimi spoiler içeriyordu kim içermiyordu. Artık ünlülerden, eleştirmenlerden ve filme ait olan ilginç bir bilgiyi daha kötüsü direkt filmin sonunu söyleyip bütün beklentinizi alt üst eden bir arkadaştan saklanabileceğiniz güvenli bir yer bulunmakta. Force Block isimli Chrome uzantısı Star Wars: The Force Awakens filmine dair bilgi içeren sayfaları kapatıyor. Güzel yanı sadece bu da değil.

Üstelik filme dair yanlış bilgi içeren fake spoilerları da sizden gizliyor. Böylelikle sizi bekleyen sürpriz bozulmuyor. Eklenti kurduktan sonra içerisinde Star Wars ibaresi geçen sayfalara erişiminiz kısıtlanıyor. Gerçi bugünlerde Star Wars kelimesinin geçmediği bir siteye girebilmek mümkün gibi gözükmüyor. Eklenti spoiler içeren sayfaları tamamen karartmak yerine jedi öğretilerine benzer şaka içerlikli mesajlar çıkarıyor. Ayrıca seçenekleriniz arasında bu sayfayı daha sonra engelleme ve yine de devam seçenekleri mevcut.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir