Yazın Enerjisini Ev Dekorasyonunuza Yansıtın

Yazın Enerjisini Ev Dekorasyonunuza Yansıtın
Yaz gelirken evinizin de doğa kadar cıvıl cıvıl ve rengarenk olmasını istiyorsanız bu yazımıza bir göz atın.

Yazın Enerjisini Ev Dekorasyonunuza Yansıtın
Yazın enerjisi yavaş yavaş kendini hissettirmeye başladı. Hal böyleyken evinizdeki o kasvetli havadan, renksiz ve cansız dekorasyondan kurtulmak, evinize de yazı getirmek mi istiyorsunuz?. Bunun için mobilyalarınızı yenileriyle değiştirip büyük masraflara girmenize hiç gerek yok. Vereceğimiz birkaç ipucu ile evinizi daha enerjik bir hale getirmeniz mümkün.
Renkli duvar kağıtları
Salonunuzun bir duvarını renki ve desenli bir duvar kagığıyla kaplayabilirsiniz. Uygun renklerde birkaç küçük aksesuarla dekorasyonunuza canlılık katabilirsiniz.
Koltuk örtüleri
Koltuklarınızın renginden sıkıldıysanız ve daha canlı renkler kullanmak istiyorsanız, uygun fiyata alacağınız kumaşlar ile koltuklarınızın üstüne örtüler dikebilirsiniz. Renginden sıkıldığınız ama hala sağlam olan koltuklarınızı değiştirmenize hiç gerek yok! İstediğiniz tarzda birkaç farklı model örtü edinerek istediğiniz değişiklikleri kolayca yapabilirsiniz.
Kırlentlerin etkisi
Üzerinde rengarenk çiçek desenleri veya sevimli hayvan figürleri olan kırlentler hem koltuklarınızın üstüne çok yakışacak hem de evinize yazlık havası katacaktır.
Aksesuarların gücü

Dekorasyonu tamamlayan en önemli unsurlar şüphesiz ki aksesuarlardır. Yazın enerjisine uygun birkaç aksesuar ile evinizin sıkıcı havasını dağıtabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir